Ewelina Chrząścik

Dlaczego warto?

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego po nazwą DOBRY DIETETYK℠. Na obecną chwilę jest to największa i najbardziej renomowana grupą poradni żywieniowych w terenie kraju. To co nas. całkowicie indywidualne podejście do pacjenta oraz najwyższa jakość świadczonych usług.

Nasze usługi stale podlegają kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠.


Nasze programy dietetyczne zawsze dostosowujemy indywidualni do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Przy projektowaniu jadłospisów zawsze zwracamy uwagę na wiele czynników, począwszy od stanu zdrowia, poprzez budowę ciała, codzienną aktywność fizyczną, wyniki badań laboratoryjnych, preferencję smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe ale też przekonania religijne czy możliwości finansowe.

W trakcie pierwszej wizyty zbieramy więc wszelakiego rodzaju informacje, tak aby dietę "uszyć na miarę", nie dajemy "gotowców "na pierwszym spotkaniu.

W naszej praktyce działamy poprzez rozpisanie odpowiedniego planu żywieniowego, nie sprzedajemy suplementów, radzimy natomiast co jeść, by osiągnąć zamierzony cel.


W przypadku diet w różnych jednostkach chorobowych współpracujemy z lekarzami specjalistami.

Pragniemy nieostatnie rozwijać i poszerzać swoją wiedzę, w myśl zasady „kto się nie rozwija, ten się cofa, bo wszyscy inni już są daleko przed nim”. Dlatego, jesteśmy obecni na szkoleniach, zgrupowaniach oraz konferencjach w tematyce żywienia.


Poprzez innowacyjne rozwiązania informatyczne, cały nasz dietetyczny zespół posiada na co dzień stały kontakt. Wspólnie, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy sobie wzajemnie cennymi radami.


To, co Państwo od nas otrzymują charakteryzuje się najwyższą jakością wydania i merytoryką na najlepszym poziomie.

POKAŻ
Ewelina Chrząścik - ZnanyLekarz.pl
POKAŻ