<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=821815551946608&ev=PageView&noscript=1" />

Partnerzy

BADANIA WYDOLNOŚCIOWE
Adres
Kasprzaka 3
60-236 Poznań
http://mistrzowski-trening.pl/
Telefon
Twój rabat ?
50 zł

Ergospirometria wysiłkowa to badanie polegające na wykonaniu próby wysiłkowej na bieżni ruchomej lub na cykloergometrze (urządzeniu przypominającym budową rower, jednak pozwalającym na mierzenie wartości pracy wykonywanej przez organizm) wraz z jednoczesną analizą gazów we wdychanym i wydychanym powietrzu, a więc tlenu i dwutlenku węgla.
Takie badanie pozwala na kompleksową oraz jednoczesną ocenę tego, w jaki sposób reagują układy krążenia i oddechowy, a także mięśnie szkieletowe, jak i metabolizm całego ciała na wysiłek fizyczny. Tę metodę wykorzystujemy do określenia stopnia wytrenowania badanego. W oparciu o wyniki przeprowadzonego przez nas testu możemy opracować specjalny plan treningów, jak również wyznaczyć indywidualne strefy tętna optymalnego dla spalania tkanki tłuszczowej. Samo badanie trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. W jego trakcie na twarz zakłada się maskę, która obejmuje szczelnie nos i usta, co umożliwia ocenę gazów oddechowych.

https://mass-zone.eu/
Telefon
+48 668 207 098
Twój rabat ?
10 %

Kod rabatowy na 10% na całe zakupy na mass-zone to: ECH5

Norsan Polska
Telefon
Twój rabat ?
10 %

PRO 366
Adres
Telefon
Twój rabat ?

Stowarzyszenie zrzeszające fanatyków biegania, triathlonu i wszelakiej aktywności sportowej :)

Trening Mistrzowski
Telefon
667022979
Twój rabat ?
50 zł

Trening przygotowany przez Marcina Kęsy czynnego zawodnika, maratończyka legitymującego się wynikiem 02:28 w maratonie oraz trenera 2 klasy lekkiej atletyki Sebastiana Papugi czołowego zawodnika w kraju, specjalizującego się w biegach na dystansie 400 - 800 metrów. Członek kadry narodowej. Obecnie trener AZS-AWF Gorzów Wlkp. Pracujący zarówno z młodymi, a także z doświadczonymi zawodnikami przygotowującymi się do biegów długich.
OFERTA ZAWIERA:
Ułożenie planów treningowych z opieką trenerską.
Rozpisany plan treningowy jest układamy pod konkretny cel i zawodnika. Ustalamy indywidualne obciążenia treningowe w oparciu o strefy tempa i tętna uzyskane na podstawie badań wydolnościowych
Plan jest również dostosowany do czasu jakim dysponuje zawodnik na jego realizację.
Plan przygotowywany jest z tygodnia na tydzień. To pozwala nam na odpowiednią kontrolę oraz dostosowanie obciążeń do realizacji i możliwości każdego zawodnika.
Każdy zawodnik prowadząc dzienniczek biegowy jest poddawany weryfikacji i kontroli postępów. Treningi są konsultowane i omawiane na bieżąco.

Zdrowa Zupa
Telefon
572 825 000
Twój rabat ?
10 %

POKAŻ
Ewelina Chrząścik - ZnanyLekarz.pl
POKAŻ