27 Czerw

Dzień Otwarty z okazji Rozpoczęcia Lata.

Kolejna ciekawa inicjatywa Dietetyczek z Krakowskiego Centrum Dietetyki. Dziewczyny w składzie Karolina Kozela-Paszek, Katarzyna Ciszek, Alina Dawidczyk, Ewelina Chrząścik, Kinga Pielszko i Olga Sułkowska przygotowały w piątek 23.06 wiele atrakcji dla swoich obecnych i mamy nadzieję, przyszłych pacjentów.

Bezpłatne analizy masy i składu ciała przeprowadzały Kinga, Alina, Kasia i Olga. Wszyscy chętni dowiedzieli się jak wygląda ich organizm od środka pod względem zawartości wody, mięśni i tkanki tłuszczowej.

 

Na odwiedzających nas w piątek czekały smakowitości, sezonowe owoce z „ekologicznych” upraw Kingi z dodatkiem jogurtu naturalnego cieszyły nawet wybredne podniebienia. Takie małe lato w kubeczku na dobry początek;)

 

Duża dawka wiedzy. Tego nigdy nie może zabraknąć! Tym razem wykłady były dwa. Pierwszą prelegentką była Kinga, którą wyedukowała nas w kwestii robienia zakupów z rozsądkiem. Wiemy już, jak czytać etykiety, jak nie dać się nabrać na piękne opakowanie, na co zwracać uwagę podczas codziennych wyborów i dylematów w kwestii zakupowej.

Skoro lato nadeszło, to nie mogło zabraknąć bezpiecznego plażowania. Drugi wykład prowadziła Ewelina. Dzięki prelekcji umiemy dbać skórę latem. Wiemy też, jak ważna jest ochrona przeciwsłoneczna, który filtr wybrać dla nas, a który dla naszych dzieci oraz co jeść, by chronić się przed szkodliwymi skutkami promieni słonecznych od wewnątrz.

 

Dermokonsultacje i testerbar z produktami na słońce to też inicjatywa Eweliny. Uczestnicy Dnia Otwartego mogli zapoznać się z rodzajami filtrów słonecznych, i co ważne przetestować je na własnej skórze.

 

Na koniec rozluźnienie, u nas było dosłownie:) Alina przeprowadziła trening rozciągający i nauczyła wszystkich jak można szybko i łatwo przy wykorzystaniu mebli biurowych zapewnić sobie chwilę relaksu w miejscu pracy.

 

Prezenty i nagrody! Tak! To lubią wszyscy:) tym razem, nikt nie wyszedł od nas z pustymi rękoma. Dzięki uprzejmości takich firm jak: Dobry Dietetyk, Bonadea, Avene Polska, Cattleya instytut pięknego ciała i włosów mogliśmy ufundować narody dla uczestniczek.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym! Było nam naprawde miło gościć uczestników, akcji tego typu będzie więcej. Informacje zawsze znajdziecie na naszych funpage na Facebooku, zachęcamy do obserwowania.

Twój komentarz
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe